Ospravedlňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.
Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.
schránka je prázdna
Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.
Úderný 6-dňový zájazd pod horúcim africkým slnkom. Plný adrenalínových aktivít a zábavy, aktívny oddych v tom najkrajšom prostredí Afriky. A hučiace najkrajšie vodopády na dosah! Pár dní vašej dovolenky, skvelé exotické jedlo, safari v neďalekej Botswane, kúpanie v našom bazéne a veľa zábavy, poznania a pre odvážlivcov vyplavený adrenalín v krvi. A za fantastickú totálne bezkonkurenčnú cenu v bývalom Československu.
Získajte zľavu vo výške neuveriteľných 500 eur na tento zájazd.
PODMIENKY AKCIE
Kúpte si zájazd na budúcoročnú sezónu 2020 do konca roka 2019 v základnej cene minimálne 1000 EUR a ak si neuplatníte Vianočnú zľavu príp. vernostnú zľavu (nie je možné kombinovať iné zľavy), získate tento parádny zájazd do Afriky za fantasticky zvýhodnenú cenu.
Odskočte si do Afriky… na vodopády. 100 % ADRENALÍN & 100 % SAFE
Bungee jumping (111 m vysoký most nad riekou Zambezi, ktorý oddeľuje Zimbabwe od Zambie)… Kto z nás bude hrdinom Afriky?
Rafting na Zambezi – považovaný odborníkmi za najlepší rafting na svete. Veľká výzva aj pre úplných začiatočníkov… :-). Určite odporúčame.
Kayaking na hornom toku Zambezi – pádlujeme s jemným adrenalínom v krvi v blízkosti hrochov a krokodílov a v pozadí počujeme hukot najkrajších vodopádov sveta.
Skočíme si do neďalekej Botswany na safari – safari na lodi na rieke Chobe a na terénnom aute 4×4 s miestnym rangerom. Sme v krajine slonov, diamantov a množstva predátorov.
Lion’s walk – prechádzka v buši s mladými levmi. Cítite rešpekt a silu kráľa zvierat vo Vašej blízkosti. Rady a zásady, ako „narábať“ s mladými šelmami, sa určite zídu.
Sunset cruise – zaslúžime si oddych a relax. Obľúbená plavba po Zambezi pri západe slnka. Budeme piť, čo hrdlo ráči, a pozorovať hrochy a slony. Nádherná „gýčovka“, ktorá vždy poteší. 13-ročné skúsenosti hovoria za nás!
Let helikoptérou nad prírodným divom sveta – priamo nad vodopádmi. Victoria Falls ako na dlani. Zimbabwe, Zambia, Botswana a Namíbia – Kazungula, miesto, kde sa stretávajú štyri štáty.
Odlet z Viedne do mesta VICTORIA FALLS. Prílet do Victoria Falls, vybavenie víz a následný presun prenajatou dopravou do nášho hotela. Návšteva Victoria Falls ležiacich na africkom veľtoku ZAMBEZI, ležiacich na hranici Zimbabwe a Zambie. Sú 1,7 km široké, padajúce do hĺbky 100 metrov. Jeden z prírodných divov sveta. Hrozivé dunenie padajúcich vôd, majestátna socha doktora Davida Livingstona a veľký baobab. Nič nezvyčajné stretnúť v meste slona či paviány. Most cez rieku spájajúci Zimbabwe so Zambiou. My budeme tam! Kto chce, vyskúša bungee jump priamo z mosta do rokliny rieky Zambezi.
Vybavíme Vám návštevu Botswany – krajiny slonov a diamantov. Celodenné safari na lodi a na autách 4×4 s miestnym rangerom. Ochutnali ste už stejk z antilopy, žirafie rebierka či burger zo zebry? Alebo vyskúšate vraj najlepší rafting na svete či len kajaking na hornom toku rieky Zambezi? Alebo sa chcete sa pri západe slnka plaviť medzi krokodílmi a hrochmi, a popíjať pritom rôzne druhy nápojov?
Po raňajkách záujemcovia budú mať možnosť absolvovať poslednú rannú aktivitu – let helikoptérou nad vodopádmi. Či prejsť sa divokou savanou v spoločnosti mladých levov? Odlet z Victoria Falls. Prílet do Viedne.
Kvalitné, štýlové a komfortné s bazénom s raňajkami. My neradi charakterizujeme hviezdičkami, keďže ide často o subjektívne hodnotenie, nie v každej krajine používajú rovnakú metodiku hodnotenia. V každom prípade podľa www.expedia.com či www.booking.com je naše ubytovanie ocenené štyrmi hviezdičkami.
VIEDEŇ- VICTORIA FALLS – VIEDEŇ
CENA ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK a miestnych sprievodcov, štýlové africké ubytovanie v dvojlôžkových izbách s raňajkami s bazénom a s welcome drinkom, transfery z/na letisko v Zimbabwe, vstupné na Viktóriine vodopády, poistenie CK proti insolventnosti, malý darček.
CENA NEZAHŔŇA
Víza, ostatná strava, aktivity a fakultatívne výlety, povinné príplatky.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 120 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ
Úderný zájazd plný aktivít, zábavy a poznania. Pre aktívnych ľudí, kde za krátky čas uvidíte viac ako očakávate. Letíme vo večerných hodinách a na druhý deň na poludnie sme na vodopádoch... a bez únavy z časového posunu. Doteraz vždy so 100 % spokojnosťou klientov!
rozšírené vyhľadávanie
rozšírené vyhľadávanie
Pri väčšine zájazdov je možná zmena termínu alebo storna zájazdu,
vzhľadom na situáciu ohľadom koronavírusu.
Táto možnosť platí pre nové rezervácie prijaté od 16. 3. 2020.
Ďaľšie informácie vám radi poskytnú naši predajcovia.
Podľa nariadenia je naša kamenná pobočka zatvorená do odvolania.
Stále sme vám však k dispozícii na telefónoch a emailoch.