Floridské NAJ / Florida´s Best

Ospravedlňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.

Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.

Popis

Začiatoka koniec:

Štart - Miami

Koniec - Miami
Dĺžka:9 dní / 8 nocí

Nástup:

Denne

od 01.04.2019 - 31.03.2020
Cena zahŕňa:

· Ubytovanie na 8 nocív troch typoch hotelov vrátane miestnych taxi a poplatkov

· Sprievodcajednotlivými atrakciami (elektronická verzia)
Cena nezahŕňa:·Letenky (na vyžiadanie možnosť za príplatok podľa aktuálnej ponuky leteckých spoločností)
· Prenájom auta
· Cestné mýto

· Poplatky zaparkovisko

· Vstupné do/naatrakcie ktoré nie sú predplatené v programe

Prehľad programu:

Od pobrežiak pobrežiu budete mať možnosť si pozrieť všetko, čo tento slnečný štátponúka. Zažijete vzrušenie z atrakcií v Orlande. Užijete sidekadentnú atmosféru pláže v Miami a prezriete si prirodzenú stránkuFloridy pri návšteve Everglades.

Miami | Miami Beach | Florida Keys | Key West | Národný park Everglades | Gulf Coast | Orlando| Kennedy Space Center | FortLauderdale

Denný itinerár

Deň 01: Príchod do Miami, FL

Príchod na medzinárodné letisko v Miami (MIA) a presundo hotela. Miami je medzinárodné mesto, bohaté na multi-etnickú kultúru, ktorása odráža v kuchyni aj architektúre. South Beach v Miami je obzvlášťohromujúce a často až intoxický krásne miesto. Teplý vánok, pohybujúce sapalmy, a zvuk z vĺn, ktoré omývajú pobrežie slúžia ako krásne pozadiepre pastelovo farebné Art Deco budovy; nazývané merická Riviéra od skúsenýchcestovateľov. Svetovo preslávené South Beach je domovom rozprávkových nákupov,gurmánskych reštaurácii, módnych výkrikov, nakrúcania záberov do televíziea filmov. V noci South Beach ožíva davmi oblečenými v party šikodevoch ako sa zabávajú v bezpočte nočných podnikov kde predstavujúdobrodružnú a uvoľnenú klientelu.

Ubytovanie:

(BUD) Lexington Hotel Miami Beach alebo podobný (2noci) ***

(STD) Ocean Five alebo podobný (2 noci) ***

(SUP) Essex House Hotel alebo podobný (2 noci) ***+
Deň 02: Miami Beach, FL

Dnes je na Vás aby ste preskúmali Miami Beach a susediace oblastiMiami. Užite si pamiatky a hudbu tohto magického miesta, tropické ihriskoplné mimoriadnej architektonickej histórie. Nachádza sa tu Downtown Miami,domov renovovaného a renomovaného Bayside Marketplace; Coconut Grove,najstaršie mesto v miamskej metropolitnej oblasti, známe ako Miami´s FoodCourt pre výskyt veľa rôznych reštaurácii a kaviarni pod šírym nebom; Coral Gables, takmerúplne celé postavené stredomorskom štýle; a malá Havana, kubánskeprisťahovalecké susedstvo známe pre svoje pamiatky ako je Calle Ochoa Domino park, a pre jeho sociálne, kultúrne a politickéaktivity.

Deň 03: Miami Beach – Florida Keys – Key West, FL (170 ml/ 272 km)

Dnes opustite Miami Beach smerom k tropickémuostrovnému raju ktorým je Key West. Budete cestovať cez Florida Keys podiaľnici Overseas Highway s jej úžasnými výhľadmi, cez 42 mostov ažk najjužnejšiemu mestu kontinentálnych Spojených štátov, Key West, kde Vásčaká jedna moc. Specializované obchody, vonkajšie kaviarne a reštaurácielemujú ulice. Prevezte sa na turistickom vláčiku Conch Tour pre prehliadkupamiatok a príbehov ostrova. Navštívte dom a múzeum ErnestaHemingwaya. Tu zistite kde autor žil a písal viac ako desať rokov. Vonkumôžete zbadať viac ako 60 mačiek, niektoré aj zo 6 prstami. Večer sa prejditepo ulici Duval, aby ste si vychutnali slávnostnú atmosféru a ochutnalimieste obľúbené jedlo, conch fritters. Žiadna návšteva Key West nie jekompletná bez účasti na oslavách západu slnka u Mallory Square. Zabávači,predajcovia a umelci lemujú okraje vody a uchádzajú sa o Vašupriazeň počas rozlúčky s denným svetlom.

Ubytovanie:
(BUD & STD) Fairfield Inn Keys Collection alebopodobný (1 noc) ***+
(SUP) Doubletree Grand Key Resortalebo podobný (1 noc) ***+
Deň 04: Key West – Everglades – Ft. Myers Beach, FL (281 ml/ 455 km)

Dnes opustite Key West a preveziete sa cez oblasť Upper Keys. Majteoči otvorené a zbadáte volavky a žeriave. Ako budete pokračovať nasever, floridská prírodná stránka, Everglades, sa začnú objavovať. Nazývajú sa tiež„River of Grass“ pre pomaly sa pohybujúce vody a vysokú prítomnosť tráv.Unikátne rastliny a neuveriteľne voľne žijúce živočíchy obývajúEverglades, vrátane slávneho aligátora. Navštívte zátoku žralokova vydajte sa na plavbu vznášadlom a môžete pozorovať voľne žijúceživočíchy ako sú aligátory, biele jelene, riečne vydry a asi 200 rôznychdruhov vtákov. Potom budete môcť zažiť demonštratívnu prehliadku aligátorov, naktorú nadväzuje návšteva múzea a krokodílej farmy, kde môžete vidieť cez100 aligátorov, krokodílov a čiernych kajmanov. Pokračujte do Fort MyersBeach kde Vás čaká prenocovanie. Fort Myers a okolité ostrovy sa môžupochváliť niektorými najprírodnejšími a najkrajšími plážami Floridy. Onisú útočiskom pre vtáky, voľne žujúce živočíchy a morské korytnačky, ktorésem prichádzajú hniezdiť. V centre mesta potom nájdete mnoho rôznychreštaurácii.

Ubytovanie:

(BUD) Best westernFort Myers alebo podobný (1 noc) ***

(STD) Outrigger BeachResort alebo podobný (1 noc) ***

(SUP) Diamond BeachResort & Spa alebo podobný (1 noc) ****

Deň 05: Ft. Myers Beach – Sarasota/Longboat Key – AnnaMaria Island – Orlando, FL

(253 ml/ 405 km)

Dnes ráno, než odíde z Fort Myers, vyberte sa spoznať niektoréz najobľúbenejších atrakcií v okolí. Navštívte sprevádzané prehliadkyzimných domov Edisona a Forda alebo len relaxujte a užívajte sikrásne pláže. Pokračujte smerom k Orlandu po pobrežnej ceste, ktorá Vás prevedieskrz očarujúce pláže miest Sarasota, Longboat Key a Anna Maria Island.Každá z týchto oblastí má svoj rytmus, ale všetky sa môžu pochváliťbielym, jemným pieskom na pláži a pokojnými krištáľovými čistými vodami.V Orlande potom môžete navštíviť Downtown Disney s viac ako 70obchodmi, atrakciami a reštauráciami.

Ubytovanie:
(BUD) Champions World Resort alebo podobný (3 noci) ***

(STD) Maingate Lakeside Resort alebo podobný (3 noci) ***

(SUP) Doubletree Universal Orlando alebo podobný (3 noci) ***+


Deň 06: Orlando, FLVitajte v hlavnom svetovom zábavnom parku. Dalšie dva dni si môžetezvoliť svoj itinerár z množstva atrakcii ktoré Vám toto miesto ponúka. Magic Kingdom Park® - stretnite Micke Mousa a jeho priateľov v parku,kde sa fantázija Walt a Disneyho stala realitou s atrakciami pre malých ajveľkých. Pozrite si Popoluškin hrad na vršku na konci hlavnej ulice, ktorý ukazuje, ako vyzerala Amerika predtakmer 100 rokmi. Navštívte Adventureland, Frontierland, námestie Slobody,a Tomorrowland. Užite si veľkolepý nočný ohňostroj ktorý predstavuje jedenzo znakov Disneylandu za prítomnosti úžasnej hudby a hry svetiel. Universal Studios® Floridy – Pripojte sa k „Mužom v čiernom“v boji proti votrelcom počas ich prenasledovabia ulicami New Yorku.Ponorte sa do tmy s Revenge of the Mummy® na psychologickej vzrušujúcejjazde, ktorá kombinuje špeciálne efekty a rýchlosť. Pozrite si Žraloka4-D, originálne 3-D film s novou dimenziou, kde budete vidieť, počuťa cítiť akcie priamo zo svojho sedadla. Leťte s E.T. na hviezdnombicykli a pomôžte mu zachrániť jeho planétu. Nájdete niečo, čo vplýva nadeti všetkých vekových kategórií v mieste, kde sa stanete súčasťou filmov. Universal´s Island of Adventure® - precestujte 5 významných ostrovov, kdevšetky Vaše obľúbené mýty, legendárne komiksy a kreslený hrdinoviaprichádzajú k životu. Vstúpte do sveta komiksov na vzrušujúcej 3-D jazde v Úžasnýchdobrodružstvách Spider-Mana, kde budete bojovať so zlom a zažijete pocitdobrodružstva. Zajazdite si na svojom gauči prostredníctvom stránok slávnejdetskej knihy „Mačka v klobúku!“ na ostrove Seuss. Preskúmajte Stratenýostrov kde nájdete Dueling Dragons® a prvú na svete postavenú prevrátenúhorskú dráhu.

Deň 07: Orlando, FL

Disney´s Epcot® - navštívte dva zábavné svety Epcot® (ExperimentalPrototyp Community of Tomorrow – Experimentálny prototyp komunity zajtrajška).Tento park je výstaviskom pre úspechy človeka, vzdáva hold inováciáma predstavivosti a priateľstvám v medzinárodnej kultúre. Skladása z Budúceho sveta a z World Showcase. Vo svete budúcnosti jek dispozícii atrakcia ako kozmická loď, kde zažijete cestu od začiatkučasu k elektronickému veku. Zajazdite si na Test Track, vysokorýchlostnomzariadení, ktoré napodobňuje skutočné podmienky pri testovaní vozidiel, a ktoréVám spôsobí závraty a vezme dych. Preskúmajte celý Svet budúcnosti, kde Vásbudú baviť rôzne inovácie a vynálezy. World Showcase ponúka kultúrujedenástich krajín. Zmenu architektúry a krajiny zaznamenáte pri prechodez jednej krajiny do druhej. Ochutnajte kuchyňu, obchody a zabavte sana zreteľne odlišných tradíciách. Večer ukončite sledovaním Iluminácií, nočnéhokaleidoskopu z hudby a svetiel. Disney´s Animal Kingdom® - vyjdite si na africké safari kde stretneteskutočných slonov, levov aj stáda zebier a žirafy. Cestujte milióny rokovspäť v čase a pokúste sa zachrániť dinosaurov pred vyhynutím. Stretnitepostavy z Levieho kráľa pri ich oslave nikdy nekončiaceho kolobehu života.Či už skutočné, imaginárne alebo vyhynuté zvieratá, všetky naplnia Váš deňdobrodružstvom. SeaWorld ® Orlando – SeaWorld Orlando je popredný morský zábavný park.Predstavuje úžasné jazdy a vystúpenia, v ktorých zvieratá sú hviezdy.Vaše nohy budú vysieť na Krakenovi, jedinej vysunutej točitej dráhev Orlande. Zoznámte sa so Shamu, slávnou kosatkou v senzačnej showBelieve. Pripravte sa na nekonečné dobrodružstvo na Ceste do Atlantiku.Cestujte po vode a vysokorýchlostnou železnicou cez peciálne efektya 60 stopové kvapky. Uistite sa že sa zastavíte pri škôlkes delfínmi, kde si môžete zblízka pozrieť najnovšie prírastky s ichmatkami. Zažite čaro morského života a nádhery, ktorá leží za bránamioceána.

Deň 08: Orlando – Kennedy Space Center – Ft.Lauderdale, FL (240 ml/ 384 km)

Rozlúčte sa s kúzlom Orlanda a vydajte sa cestou na východ doKenedyho vesmírneho strediska, na miesto amerického vesmírneho programua ústredia NASA. V návštevníckom centre využite interaktívnesimulátory, pozrite si živé predstavenia a zblízka sa stretnetes masívnymi raketami. Zoznámte sa so skutočnými členmi zboru astronautovNASA v Kútiku astronautov. Uistite sa, že nezmeškáte jedno z IMAXpredstavení vesmírneho filmu na gigantickej päťposchodovej obrazovke. Po dniplnom skúmania vesmíru sa presuňte do Fort Lauderdale, známom ako „BenátkyAmeriky“, pre jeho zložitý systém kanálov. Umelecká a zábavná štvrť FortLauderdale sa tiahne pozdĺž nábrežia a bulvár Las Olas ponúka kuriózneobchody, reštaurácie a galérie. Plavba loďou na prehliadke The Jungle QueenBoat Tour vedie proti prúdu Novej Rieky a ponúka bližší pohľad na domypozdĺž vodných ciest a zahŕňa zastávku v Indiánskej dedine.

Ubytovanie:
(BUD) Bahia Cabana Beach Resort alebo podobný (1 noc) ***

(STD) Best Western Plus Oceanside alebo podobný (1 noc) ***

(SUP) Ocean Sky Resort alebo podobný (1 noc) ****


Deň 09: Fort Lauderdale – Medzinárodné letiskov Miami, FL (33 ml/ 53 km)

Užite si posledné ráno vo Fort Lauderdale a pomaly sa vyberte na medzinárodnéletisko v Miami (MIA).

Rýchla správa

Prosím, vyplňte všetky povinné polia.

E-mail je v nesprávnom formáte.

Telefón je v nesprávnom tvare, doporučujeme tvar "+421 9xx xxx xxx".

edovolenky.sk - všetky dovolenky na jednom mieste.
Sme skúsený tím odborníkov,
ktorý tu je pre vás už od roku 2009.

rozšírené vyhľadávanie

nerozhoduje

nerozhoduje

rozšírené vyhľadávanie