Ospravedlňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.
Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.
schránka je prázdna
Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.
Blahodarné účinky morskej vody v krytom bazéne, sofistikované kulinárske špeciality a nádherný výhľad z reštaurácie San Simon, večerná melódia mora a vône Stredomoria uspokoja potreby a túžby každého hosťa.
Hotel Haliaetum bol zrekonštruovaný v roku 2019.
VYBAVENIE: recepcia, 2 seminárne miestnosti, reštaurácie, kaderník, Wi fi zdarma v hoteli a na pláži, parkovanie, garáž
UBYTOVANIE Haliaetum: v hoteli sa nachádza 48 dvojlôžkových izieb s možnosťou až 2 prísteliek a 4 jednolôžkové izby s telefónom, SAT TV, mini barom, kúpeľňou, fénom, sejfom, klimou a balkónom s výhľadom do parku alebo na morskú stranu
UBYTOVANIE Mirta: 43 dvojlôžkových izieb s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, všetky izby sú vybavené sprchou / WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom s priamou voľbou, trezorom, mini-barom, SAT-TV, balkónom a niektoré izby majú výhľad na more.
STRAVOVANIE: raňajky a večere formou bufetu, šalátový bufet. Možnosť vegetariánskej stravy.
ALL INCLUSIVE (za príplatok od 20.6. do 6.9.) - raňajky, obedy a večere formou bufetu, šalátový bufet, počas večere a obeda nápoje v reštaurácii, 10:00-19:00 nealko nápoje, víno, pivo a káva v Bistre San Simon, 14.00-16:00 vybrané alko a nealko koktaily v bistre San Simon, popoludňajšie občerstvenie 16.00 - 17.00 (káva, čaj, ovocie, zákusky v bistre), zmrzlina 14:00-18:00, miestne čapované alkoholické a nealkoholické nápoje (rozlievané víno, čapované pivo) medzi 10.00 - 22.00, využitie ihriska na minigolf(po predchádzajúcej rezervácii), ležadlá na pláži (do obsadenia miest), využitie tobogánu, využitie tenisového ihriska so zľavou 30% (po predchádzajúcej rezervácii), 10% zľava na všetky služby Wellness & Spa Mirta
ŠPORT A ZÁBAVA: zrekonštruovanývnútornývyhrievaný bazén s morskou vodou (v júli a auguste zatvorený), kompletnú relaxáciu, kedykoľvek budete chcieť, v každom ročnom období nájdete vo Wellness & Spa Mirta. Tenis, minigolf, fitnes, masáže, sauny, veľký tobogan, prenájom malých člnov, kasíno
Mirta je hotel pre rodiny s deťmi. V stredisku San Simon sa organizuje bohatý zábavný program pre dospelých i deti. Jemne postupujúca piesočná pláž je dokonale vhodná pre malé deti. Časť pláže sa nachádza v agátovom háji s prírodným tieňom, veľmi vhodným pre rodiny s malými deťmi.
rozšírené vyhľadávanie
rozšírené vyhľadávanie
Pri väčšine zájazdov je možná zmena termínu alebo storna zájazdu,
vzhľadom na situáciu ohľadom koronavírusu.
Táto možnosť platí pre nové rezervácie prijaté od 16. 3. 2020.
Ďaľšie informácie vám radi poskytnú naši predajcovia.
Podľa nariadenia je naša kamenná pobočka zatvorená do odvolania.
Stále sme vám však k dispozícii na telefónoch a emailoch.