Ospravedlňujeme sa ale zájazd už nie je dostupný.
Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.
schránka je prázdna
Vyberte si z podobných zájazdov alebo prejdite na vyhľadávanie.
Hotel leží v letovisku Qawra, 16 km od mesta Valletta a 20 km od letiska. V okolí hotela sú obchody a reštaurácie.
Hotel vhodný pre všetky vekové kategórie. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, pizzeria, lobby bar, bar pri bazéne, kaviareň, internetové pripojenie, obchody, kaderníctvo.
Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, telefón, trezor za poplatok, chladnička, balkón. Možnosť až dvoch prísteliek.
Hotel je od mora oddelený iba pobrežnou komunikáciou. Vstup do mora je skalnatý.
Vonkajší bazén (v chladnejšom období vyhrievaný), krytý bazén, jacuzzi, masáže, sauna, tenis, minigolf, požičovňa bicyklov, minigolf, vodné športy na pláži.
Bazén.
Od roku 2012 musí mať každé dieťa svoj cestovný pas.Cena je platná pri rezervácii letenky v optimálnej knihovacej triede a je vždy na spätné potvrdenie.
rozšírené vyhľadávanie
rozšírené vyhľadávanie
Pri väčšine zájazdov je možná zmena termínu alebo storna zájazdu,
vzhľadom na situáciu ohľadom koronavírusu.
Táto možnosť platí pre nové rezervácie prijaté od 16. 3. 2020.
Ďaľšie informácie vám radi poskytnú naši predajcovia.
Podľa nariadenia je naša kamenná pobočka zatvorená do odvolania.
Stále sme vám však k dispozícii na telefónoch a emailoch.